Poznaj założyciela Smart

Piotr Wdowiarski jest lingwistą. Opracował ścieżki nauczania dla klas 1-3, 4-6 szkół podstawowych. Stworzył podręczniki, platformę i kontent do pracy autonomicznej ucznia. Jest członkiem Szerokiego Porozumienia na Rzecz Umiejętności Cyfrowych w Polsce z inicjatywy Ministra Administracji i Cyfryzacji oraz Lidera Cyfryzacji. Należy do International Association of Teachers of English as a Foreign Language w Polsce. Obecnie tworzy ścieżkę dla poziomu 4+ oraz w gronie lektorów pracuje nad stworzeniem treści dla języka hiszpańskiego i francuskiego.

Poznaj działania smart na rzecz umiejętności dla przyszłości w Polsce


SMART

Smart Learning to szkoła językowa, która opracowała i wprowadziła metodę dwutorową, która łączy tradycyjną formę nauczania w szkole z technologią. Oferujemy własne podręczniki, aplikacje i platformy internetowe, które sprawiają, że nauka języka staje się łatwa i skuteczna.

Jak organizujemy kursy dla klas 1-3
Jak organizujemy kursy dla klas 4-8


100% pomocy

Nauczyciel pracuje z uczniem w szkole i w domu...
- bez angażowania rodzica w prace domowe.

Poznaj przewagę podręczników smart

Rośnie

autonomia, motywacja, wiedza.

Rozwijamy autonomię uczniów w smart. Dbamy, by każdy uczeń umiał radzić sobie z zadaniami. Skutecznie motywujemy i zachęcamy do pracy przez cały rok szkolny. Nasze zasoby pozwolą każdemu w mig opanować język.

Dostępność

Uczeń może korzystać z komputera, laptopa, telefonu lub telewizora.
Platformy działąją na wszystkich urządzeniach. - pod warunkiem, że jest dostęp do internetu.

Po co to wszystko?

A po to, by nauczyć nowe pokolenie
zdobywać wiedzę w oryginale...