ANGIELSKI KONWERSACJE

ANGIELSKI  KURS W ONLINE 1

Angielski konwersacje

Czy chcesz zwiększyć swoją pewność siebie podczas rozmów po angielsku? A może szukasz sposobu na poprawę swoich umiejętności językowych? Jeśli tak, to nasze kursy konwersacyjne z języka angielskiego są właśnie dla Ciebie!

Nasze zajęcia są oparte na atrakcyjnych oraz praktycznych sytuacjach językowych, dzięki którym szybko i skutecznie opanujesz wiele przydatnych słów i zwrotów. Podczas kursów skupiamy się na rozwijaniu umiejętności mówienia, co pozwoli Ci swobodnie porozumiewać się w języku angielskim.

Pamiętaj, że możesz wypróbować kurs konwersacyjny przez miesiąc i zdecydować o dalszej nauce.

Nasze kursy konwersacyjne prowadzone są indywidualnie lub w parach, co pozwala na otrzymanie odpowiedniej uwagi i dostosowanych instrukcji od instruktora. Nasi doświadczeni nauczyciele poprowadzą Cię przez różne scenariusze z codziennych sytuacji komunikacyjnych, pomagając Ci zbudować pewność siebie i rozwinąć umiejętności mówienia w wspierającym i zachęcającym środowisku.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się uczyć online przy użyciu najnowocześniejszych technologii, czy osobiście w naszej szkole, będziesz mieć dostęp do najnowszych zasobów i narzędzi, które pomogą Ci odnieść sukces. Nasze kursy są zaprojektowane tak, aby były elastyczne, dzięki czemu możesz dopasować naukę języka do swojego napiętego harmonogramu.

Nie pozwól, aby brak umiejętności mówienia dłużej cię powstrzymywał. Zapisz się już dziś na nasze kursy mówienia po angielsku i zrób pierwszy krok, aby stać się pewnym siebie i płynnym mówcą. Zacznijmy!

WYBIERZ OPCJĘ

ANGIELSKI  W szkole w Łomiankach

W SZKOLE LUB ONLINE

LEKCJE INDYWIDUALNE


Spersonalizowany program nauczania i harmonogram lekcji dla słuchacza.
Długość lekcji: 30″, 45″, 60″, 90″.
Nauka z wykorzystaniem platformy smart.

od 65 zł

ANGIELSKI LEKCJE INDYWIDUALNE

W SZKOLE LUB ONLINE

LEKCJE W PARZE


Spersonalizowany program nauczania i harmonogram lekcji dla słuchacza.
Długość lekcji: 30″, 45″, 60″, 90″.
Nauka z wykorzystaniem platformy smart.

od 49 zł

Rozmawiaj płynnie, pewnie, poprawnie!
Pomożemy Ci to osiągnąć!

lektorzy
Lektorzy

Lektor jest dla Ciebie, reaguje na Twoje potrzeby językowe, chętnie wspiera Cię w rozwoju. Pracujesz w przyjaznej atmosferze.

Platforma
Platforma

Uczysz się nowocześnie. Korzystasz z rozwiązań cyfrowych, które skutecznie wspierają Cię w nauce i porządkują kurs językowy.

Elastycznie
Elastycznie

Indywidualne podejście do każdego kursanta jest dla nas priorytetem. Dopasowujemy harmonogram i program zajęć do Twoich potrzeb.

Profesjonalnie
Profesjonalnie

Uczysz się języka pod okiem profesjonalistów, którzy dopasowują do Ciebie skuteczną metodę nauczania.

POZNAJ OPINIE

Rafał Trzaskovsky
Rafał Trzaskovsky
2020-11-09
poleca
Zdecydowanie polecam naukę w Smart Learning. Program nauki jest dostosowywany do celu jaki chcemy osiągnąć. Dodatkowo platforma do nauki, która zawiera szereg przydatnych narzędzi tj. fiszki, bazę testów, systematycznie zamieszczane artykuły, listeningi itd., w zupełności zastępuje papierowe zeszyty i książki więc wszystkie niezbędne informacje są zgromadzone w jednym miejscu bez potrzeby ich szukania. Również forma lekcji prowadzonych online, w dobie panującej obecnie pandemii, jest bardzo wygodna, a czasami przydaje się w sytuacji gdy zdarzy się nam utknąć w korku.
Nadi Konwerska
Nadi Konwerska
2020-10-20
poleca
Najbardziej cenię w Smart Learning indywidualne podejście do ucznia, perfekcyjne dopasowanie ścieżki nauczania do wspólnie określonego celu i poziomu umiejętności. Pan Piotr jest najlepszym nauczycielem, z jakim do tej pory miałam przyjemność pracować!👌
Aga Wieczorek
Aga Wieczorek
2020-10-19
poleca
Bardzo polecam. Uczęszczałam do placówki jak i na lekcje online. Ucząc się do egzaminu Cambridge FCE, jak i indywidualnie opracowany program przygotowujący do szkoły anglojęzycznej. Bardzo wysoki poziom nauczania, miła atmosfera przyjazna do nauki.
Michał Białowąs
Michał Białowąs
2020-10-19
poleca
Pełen profesionalizm, polecam!!!
Sebastian Karaś
Sebastian Karaś
2020-10-19
poleca
Pełen profesjonalizm i ciekawy sposób prowadzenia. Polecam szkołę każdemu. 👍
Magda Cyperling
Magda Cyperling
2020-10-18
poleca
Moja córka od 2 lat uczy się w systemie on-line zaproponowanym przez Smart Learning. Gorąco polecam, moduł opracowany przez nich naprawdę się sprawdza. Lekcje mogą mieć miejsce wszędzie gdzie mamy zasięg. Dla mnie 10/10
Zuzia Walewska
Zuzia Walewska
2020-10-18
poleca
Chodzę na zajęcia z języka angielskiego i bardzo polecam!!
Dominik Klu
Dominik Klu
2020-10-18
poleca
Polecam zajecia w tej szkole. Ciekawy pomysł na nauczanie języka angielskiego. Mam za soba już trzeci kurs i planuję wrócić. Z perspektywy czasu musze powiedzieć, że widzę duży postęp! Byłem nie przekonany do zdalnego nauczania, ale wystarczy raz spróbować 😉 Szkoła w której znajdą się rozwiązania dla "małych" i "dużych"
Bartek Bogdański
Bartek Bogdański
2020-10-18
poleca
Polecam. Nauczyciel jest świety, ma wiedzę i umie ją przekazać a poza tym to bardzo miły człowiek. Naprawde polecam.
Dominika Pietrasiuk
Dominika Pietrasiuk
2016-11-19
poleca
Polecam! Mobilizujące i innowacyjne podejście do nauczania! Pełen profesjonalizm 🙂

TESTUJ KURS PRZEZ 30 DNI BEZ ZOBOWIĄZAŃ

PRZENIEŚ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI JĘZYKOWE NA WYŻSZY POZIOM!2
Masz pytanie? Zadzwoń!