internetowy kurs maturalny z języka angielskiego poziom podstawowy

Kurs maturalny z języka angielskiego poziom podstawowy

SMART LEARNING > Matura – kurs z języka angielskiego poziom podstawowy

Porządna dawka wiedzy przed maturą z języka angielskiego

Zapewnij sobie powtórkę maturalną z języka angielskiego na poziomie podstawowym tuż przed egzaminem!

360 zł zamiast 504 zł

MATURA ANGIELSKI ONLINE

Wykup miejsce w grupie i skutecznie przygotuj się do matury z angielskiego

Wyślij formularz kontaktowy

telefon do szkoły językowej

Poznaj techniki egzaminacyjne

metoda

Technika egzaminacyjna

Ścieżka EXAM w Smart Learning pomaga słuchaczom przygotować się do egzaminu językowego. Obok powtórki gramatyki, słownictwa, słuchacze poznają metody i techniki, które skutecznie pomogą im przejść przez zadania egzaminacyjne.

Twój kurs maturalny

Kurs maturalny obejmuje kluczowe zagadnienia gramatyczno leksykalne.

Odkryj kurs online, który skutecznie pomoże Ci się przygotować do matury z języka angielskiego na poziomie podstawowym.

angielski online matura
Pobierz broszurę
program nauczania
zalety kursu angielskiego

Nasz kurs ma dużo plusów

Bez stresu
Dzięki naszej powtórce poczujesz się pewniej przed egzaminem maturalnym.

Wygodnie
Skorzystasz z kursu online, bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, w ramach kursu zapewnimy Ci skuteczną powtórkę materiału po lekcji na naszej platformie.

Kameralnie
Opanujesz wiedzę w mini grupie, która nie przekroczy czterech osób.

Oszczędnie
Wydasz o wiele mniej, niż w przypadku zajęć indywidualnych.

Model dwutorowy Smart Learning

W Smart Learning przygotujesz się do matury z języka angielskiego skutecznie, wygodnie i nowocześnie. Będziesz korzystać z modelu dwutorowego, który zapewni Ci stały kontakt z lektorem online na żywo oraz dostęp do powtórek materiału na platformie.

lekcja z lektorem online

Lekcje online

Powtórzysz wybrane tematy z lektorem online na żywo. A jeżeli czegoś nie zrozumiesz – śmiało będziesz mógła się dopytać swojego lektora.

lekcje z platformą po lekcji online

Powtórki po lekcji

Twój lektor pomoże Ci utrwalić przerobiony materiał na platformie. Otrzymasz stały dostęp do platformy, na której będziesz mógła ćwiczyć sprawności bierne.

Do końca oferty pozostało

angielski dla firm online

W Smart Learning skutecznie łączymy sprawności czynne i bierne języka

Oferujemy w pełni przemyślane narzędzie do skutecznej nauki języka.

Z pomocą lektora wyćwiczysz wybrane kompetencje językowe. Dzięki lekcjom online Twoje błędy i słabsze elementy języka będą na bieżąco i skutecznie niwelowane przez lektora.

Po lekcji z lektorem zapewniamy Ci skuteczną i nowoczesną naukę umiejętności biernych języka.

Poznaj opinie użytkowników

Smart Learning to szkoła językowa, która codziennie zyskuje nowych zadowolonych klientów.

Rafał Trzaskovsky
2020-11-09
poleca
Zdecydowanie polecam naukę w Smart Learning. Program nauki jest dostosowywany do celu jaki chcemy osiągnąć. Dodatkowo platforma do nauki, która zawiera szereg przydatnych narzędzi tj. fiszki, bazę testów, systematycznie zamieszczane artykuły, listeningi itd., w zupełności zastępuje papierowe zeszyty i książki więc wszystkie niezbędne informacje są zgromadzone w jednym miejscu bez potrzeby ich szukania. Również forma lekcji prowadzonych online, w dobie panującej obecnie pandemii, jest bardzo wygodna, a czasami przydaje się w sytuacji gdy zdarzy się nam utknąć w korku.
Nadi Konwerska
2020-10-20
poleca
Najbardziej cenię w Smart Learning indywidualne podejście do ucznia, perfekcyjne dopasowanie ścieżki nauczania do wspólnie określonego celu i poziomu umiejętności. Pan Piotr jest najlepszym nauczycielem, z jakim do tej pory miałam przyjemność pracować!👌
Aga Wieczorek
poleca
Bardzo polecam. Uczęszczałam do placówki jak i na lekcje online. Ucząc się do egzaminu Cambridge FCE, jak i indywidualnie opracowany program przygotowujący do szkoły anglojęzycznej. Bardzo wysoki poziom nauczania, miła atmosfera przyjazna do nauki.
Michał Białowąs
Pełen profesionalizm, polecam!!!
Sebastian Karaś
Pełen profesjonalizm i ciekawy sposób prowadzenia. Polecam szkołę każdemu. 👍
Magda Cyperling
poleca
Moja córka od 2 lat uczy się w systemie on-line zaproponowanym przez Smart Learning. Gorąco polecam, moduł opracowany przez nich naprawdę się sprawdza. Lekcje mogą mieć miejsce wszędzie gdzie mamy zasięg. Dla mnie 10/10
Zuzia Walewska
poleca
Chodzę na zajęcia z języka angielskiego i bardzo polecam!!
Dominik Klu
poleca
Polecam zajecia w tej szkole. Ciekawy pomysł na nauczanie języka angielskiego. Mam za soba już trzeci kurs i planuję wrócić. Z perspektywy czasu musze powiedzieć, że widzę duży postęp! Byłem nie przekonany do zdalnego nauczania, ale wystarczy raz spróbować 😉 Szkoła w której znajdą się rozwiązania dla "małych" i "dużych"
Bartek Bogdański
poleca
Polecam. Nauczyciel jest świety, ma wiedzę i umie ją przekazać a poza tym to bardzo miły człowiek. Naprawde polecam.
Dominika Pietrasiuk
2016-11-19
poleca
Polecam! Mobilizujące i innowacyjne podejście do nauczania! Pełen profesjonalizm 🙂