kursy general english dla dorosłych

ANGIELSKI  KURS W ONLINE 1

Angielski dla dorosłych

Rozumiemy, że dla dorosłych nauka nowego języka może być onieśmielająca, ale przy odpowiednich zasobach może być również zabawnym i satysfakcjonującym doświadczeniem. Nasze kursy są zaprojektowane z myślą o dorosłych uczniach i są prowadzone przez doświadczonych i kompetentnych instruktorów, którzy są zaangażowani w pomoc w osiągnięciu sukcesu.

Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić swój angielski z powodów osobistych, czy zawodowych, mamy odpowiedni kurs dla Ciebie.Nasze kursy prowadzone są w małych grupach, jeden na jednego lub w parach, aby zapewnić indywidualne podejście i wsparcie. To spersonalizowane podejście do nauki pomaga nabrać pewności siebie w różnych sytuacjach, takich jak rozmowa z native speakerem, podróżowanie lub rozwój kariery.

Korzystamy z najnowocześniejszych technologii, aby zapewnić najlepszą jakość nauki online, lub możesz osobiście uczestniczyć w naszych zajęciach, co daje możliwość poznania nowych ludzi i ćwiczenia umiejętności językowych w środowisku towarzyskim. Dzięki elastycznemu harmonogramowi i miesięcznemu okresowi próbnemu możesz wypróbować nasze kursy bez ryzyka i przekonać się, jakie korzyści przyniesie Ci nasze podejście do nauki języków.

W naszej szkole wierzymy w moc języka, która łączy ludzi i otwiera drzwi do nowych możliwości. Zapisując się na nasze kursy języka angielskiego, zrobisz ważny krok w kierunku zbudowania pewności siebie, poprawy umiejętności komunikacyjnych oraz osiągnięcia osobistych i zawodowych celów. Więc nie czekaj dłużej, zapisz się na nasze kursy już dziś i zacznij mówić po angielsku z pewnością siebie!

KURS W GRUPIE

ANGIELSKI  KURS W dla dorosłych w szkole 1

W SZKOLE

KURS W GRUPIE


DWA SEMESTRY, 60 godzin

2290 zł

ANGIELSKI  DLA DOROSŁYCH ONLINE

ONLINE

KURS W GRUPIE


DWA SEMESTRY, 60 godzin

2290 zł

INDYWIDUALNIE LUB W PARZE

ANGIELSKI  KURS W ONLINE 1

W SZKOLE LUB ONLINE

LEKCJE INDYWIDUALNE


Dostępna długość: 30″, 45″, 60″, 90″.
Odkryj skuteczny sposób nauki języka angielskiego dla dorosłych! Nasz kurs oferuje indywidualne lekcje, dostosowane do Twoich potrzeb i celów. Zdobądź pewność siebie w komunikacji, poszerz swoje umiejętności językowe i osiągnij swoje cele językowe. Wykup pakiet lekcji już dziś i rozpocznij swoją przygodę z angielskim na wyższym poziomie!

od 65 zł

ANGIELSKI  KURS W ONLINE 1

W SZKOLE LUB ONLINE

LEKCJE W PARZE


Dostępna długość: 30″, 45″, 60″, 90″.
Odkryj wyjątkowy sposób nauki języka angielskiego dla dorosłych! Nasz kurs oferuje lekcje w parze, które zapewniają dynamiczną interakcję i efektywne doskonalenie umiejętności językowych. Zbuduj pewność siebie w komunikacji, rozwijaj umiejętność płynnego wypowiedzi, i osiągnij swoje cele językowe w towarzystwie innego uczestnika kursu. Wykup pakiet lekcji już dziś i ciesz się dynamiczną nauką języka angielskiego w inspirującej atmosferze!

od 49 zł

Rozmawiaj płynnie, pewnie, poprawnie!
Pomożemy Ci to osiągnąć!

microlearning 9
Lektorzy

Lektor jest dla Ciebie, reaguje na Twoje potrzeby językowe, chętnie wspiera Cię w rozwoju. Pracujesz w przyjaznej atmosferze.

microlearning 10
Platforma

Uczysz się nowocześnie. Korzystasz z rozwiązań cyfrowych, które skutecznie wspierają Cię w nauce i porządkują kurs językowy.

microlearning 11
Elastycznie

Indywidualne podejście do każdego kursanta jest dla nas priorytetem. Dopasowujemy harmonogram i program zajęć do Twoich potrzeb.

microlearning 12
Profesjonalnie

Uczysz się języka pod okiem profesjonalistów, którzy dopasowują do Ciebie skuteczną metodę nauczania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Skuteczna nauka online

Nauka online dla osób dorosłych – dlaczego właśnie online?

Dostosowanie metody nauki do indywidualnych potrzeb i preferencji

skuteczna nauka angielskiego dla dorosłhych

Skuteczna nauka języka angielskiego – jak to osiągnąć?

Jesteś osobą powyżej 25 roku życia? O tym warto pamiętać ucząc się języka.

kursy general english dla dorosłych 1

Korzyści płynące z popełniania błędów – Dlaczego warto czasem się pomylić?

Odkryj jakie korzyści niesie za sobą popełnianie błędów i dlaczego warto pozwolić sobie na czasem nieudane próby w dążeniu do celu.

POZNAJ OPINIE

Rafał Trzaskovsky
Rafał Trzaskovsky
2020-11-09
poleca
Zdecydowanie polecam naukę w Smart Learning. Program nauki jest dostosowywany do celu jaki chcemy osiągnąć. Dodatkowo platforma do nauki, która zawiera szereg przydatnych narzędzi tj. fiszki, bazę testów, systematycznie zamieszczane artykuły, listeningi itd., w zupełności zastępuje papierowe zeszyty i książki więc wszystkie niezbędne informacje są zgromadzone w jednym miejscu bez potrzeby ich szukania. Również forma lekcji prowadzonych online, w dobie panującej obecnie pandemii, jest bardzo wygodna, a czasami przydaje się w sytuacji gdy zdarzy się nam utknąć w korku.
Nadi Konwerska
Nadi Konwerska
2020-10-20
poleca
Najbardziej cenię w Smart Learning indywidualne podejście do ucznia, perfekcyjne dopasowanie ścieżki nauczania do wspólnie określonego celu i poziomu umiejętności. Pan Piotr jest najlepszym nauczycielem, z jakim do tej pory miałam przyjemność pracować!👌
Aga Wieczorek
Aga Wieczorek
2020-10-19
poleca
Bardzo polecam. Uczęszczałam do placówki jak i na lekcje online. Ucząc się do egzaminu Cambridge FCE, jak i indywidualnie opracowany program przygotowujący do szkoły anglojęzycznej. Bardzo wysoki poziom nauczania, miła atmosfera przyjazna do nauki.
Michał Białowąs
Michał Białowąs
2020-10-19
poleca
Pełen profesionalizm, polecam!!!
Sebastian Karaś
Sebastian Karaś
2020-10-19
poleca
Pełen profesjonalizm i ciekawy sposób prowadzenia. Polecam szkołę każdemu. 👍
Magda Cyperling
Magda Cyperling
2020-10-18
poleca
Moja córka od 2 lat uczy się w systemie on-line zaproponowanym przez Smart Learning. Gorąco polecam, moduł opracowany przez nich naprawdę się sprawdza. Lekcje mogą mieć miejsce wszędzie gdzie mamy zasięg. Dla mnie 10/10
Zuzia Walewska
Zuzia Walewska
2020-10-18
poleca
Chodzę na zajęcia z języka angielskiego i bardzo polecam!!
Dominik Klu
Dominik Klu
2020-10-18
poleca
Polecam zajecia w tej szkole. Ciekawy pomysł na nauczanie języka angielskiego. Mam za soba już trzeci kurs i planuję wrócić. Z perspektywy czasu musze powiedzieć, że widzę duży postęp! Byłem nie przekonany do zdalnego nauczania, ale wystarczy raz spróbować 😉 Szkoła w której znajdą się rozwiązania dla "małych" i "dużych"
Bartek Bogdański
Bartek Bogdański
2020-10-18
poleca
Polecam. Nauczyciel jest świety, ma wiedzę i umie ją przekazać a poza tym to bardzo miły człowiek. Naprawde polecam.
Dominika Pietrasiuk
Dominika Pietrasiuk
2016-11-19
poleca
Polecam! Mobilizujące i innowacyjne podejście do nauczania! Pełen profesjonalizm 🙂

TESTUJ KURS PRZEZ 30 DNI BEZ ZOBOWIĄZAŃ

PRZENIEŚ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI JĘZYKOWE NA WYŻSZY POZIOM!2
Masz pytanie? Zadzwoń!