oferta

lekcja próbna dla firm

Usługi językowe dla firm – jak możemy pomóc?

Chcesz podnieść umiejętności językowe swoich pracowników i poprawić konkurencyjność swojej firmy? Nasze kursy języka angielskiego w firmie to rozwiązanie, którego szukałeś!

Nasi doświadczeni instruktorzy rozumieją wyjątkowe wyzwania i potrzeby współczesnych firm, a nasze kursy mają na celu pomóc Twoim pracownikom zwiększyć pewność siebie i skuteczność w kontekstach związanych z pracą, takich jak negocjacje, prezentacje i interakcje z klientami. Nasze kursy są dostępne w małych grupach, jeden na jeden lub w parach i mogą być dostosowane do specyficznych potrzeb językowych Twojej firmy.

Oferujemy zarówno zajęcia online, jak i stacjonarne, wykorzystując najnowocześniejszą technologię, aby zapewnić Twoim pracownikom jak najlepsze wrażenia z nauki. Nasze kursy online są elastyczne i można je odbyć w zaciszu własnego miejsca pracy, podczas gdy zajęcia stacjonarne mogą odbywać się na miejscu w Twojej firmie lub w naszej szkole.

Nasze kursy obejmują szereg tematów, w tym słownictwo biznesowe, profesjonalną komunikację, świadomość międzykulturową i skuteczne pisanie e-maili, a nasz miesięczny okres próbny pozwala zobaczyć pozytywny wpływ naszych kursów przed podjęciem długoterminowego zobowiązania.

Inwestycja w umiejętności językowe Twoich pracowników to inwestycja w przyszłość Twojej firmy. Zapisując się na nasze firmowe kursy języka angielskiego, zapewnisz swoim pracownikom narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu w dzisiejszym globalnym środowisku biznesowym i pomożesz zapewnić dalszy rozwój i sukces Twojej firmy. Nie czekaj – zapisz się już dziś na nasze kursy języka angielskiego dla firm!

ANGIELSKI  KURS W ONLINE 1

ONLINE

LEKCJA PRÓBNA


Skorzystaj z lekcji próbnej.
Poznaj metodę, platformę, lektora.

0 zł

ANGIELSKI  KURS W ONLINE 1

W FIRMIE

LEKCJA PRÓBNA


Skorzystaj z lekcji próbnej.
Poznaj metodę, platformę, lektora.

0 zł

POZNAJ OPINIE

Rafał Trzaskovsky
Rafał Trzaskovsky
2020-11-09
poleca
Zdecydowanie polecam naukę w Smart Learning. Program nauki jest dostosowywany do celu jaki chcemy osiągnąć. Dodatkowo platforma do nauki, która zawiera szereg przydatnych narzędzi tj. fiszki, bazę testów, systematycznie zamieszczane artykuły, listeningi itd., w zupełności zastępuje papierowe zeszyty i książki więc wszystkie niezbędne informacje są zgromadzone w jednym miejscu bez potrzeby ich szukania. Również forma lekcji prowadzonych online, w dobie panującej obecnie pandemii, jest bardzo wygodna, a czasami przydaje się w sytuacji gdy zdarzy się nam utknąć w korku.
Nadi Konwerska
Nadi Konwerska
2020-10-20
poleca
Najbardziej cenię w Smart Learning indywidualne podejście do ucznia, perfekcyjne dopasowanie ścieżki nauczania do wspólnie określonego celu i poziomu umiejętności. Pan Piotr jest najlepszym nauczycielem, z jakim do tej pory miałam przyjemność pracować!👌
Aga Wieczorek
Aga Wieczorek
2020-10-19
poleca
Bardzo polecam. Uczęszczałam do placówki jak i na lekcje online. Ucząc się do egzaminu Cambridge FCE, jak i indywidualnie opracowany program przygotowujący do szkoły anglojęzycznej. Bardzo wysoki poziom nauczania, miła atmosfera przyjazna do nauki.
Michał Białowąs
Michał Białowąs
2020-10-19
poleca
Pełen profesionalizm, polecam!!!
Sebastian Karaś
Sebastian Karaś
2020-10-19
poleca
Pełen profesjonalizm i ciekawy sposób prowadzenia. Polecam szkołę każdemu. 👍
Magda Cyperling
Magda Cyperling
2020-10-18
poleca
Moja córka od 2 lat uczy się w systemie on-line zaproponowanym przez Smart Learning. Gorąco polecam, moduł opracowany przez nich naprawdę się sprawdza. Lekcje mogą mieć miejsce wszędzie gdzie mamy zasięg. Dla mnie 10/10
Zuzia Walewska
Zuzia Walewska
2020-10-18
poleca
Chodzę na zajęcia z języka angielskiego i bardzo polecam!!
Dominik Klu
Dominik Klu
2020-10-18
poleca
Polecam zajecia w tej szkole. Ciekawy pomysł na nauczanie języka angielskiego. Mam za soba już trzeci kurs i planuję wrócić. Z perspektywy czasu musze powiedzieć, że widzę duży postęp! Byłem nie przekonany do zdalnego nauczania, ale wystarczy raz spróbować 😉 Szkoła w której znajdą się rozwiązania dla "małych" i "dużych"
Bartek Bogdański
Bartek Bogdański
2020-10-18
poleca
Polecam. Nauczyciel jest świety, ma wiedzę i umie ją przekazać a poza tym to bardzo miły człowiek. Naprawde polecam.
Dominika Pietrasiuk
Dominika Pietrasiuk
2016-11-19
poleca
Polecam! Mobilizujące i innowacyjne podejście do nauczania! Pełen profesjonalizm 🙂