angielski dla dziecka

ANGIELSKI dla dziecka

Odblokuj potencjał swojego dziecka z kursem angielskiego!

Czy chcesz, aby Twoje dziecko doskonaliło się w języku angielskim i nabrało pewności siebie i biegłości w tym języku? Nie szukaj dalej, ponieważ oferujemy kursy języka angielskiego zaprojektowane specjalnie dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat! Nasze kursy prowadzone są w małych grupach, raz w tygodniu przez dwie godziny, zapewniając każdemu dziecku indywidualną opiekę i wsparcie.

Na naszych kursach języka angielskiego Twoje dziecko będzie uczyć się na czterech poziomach, obejmujących wszystkie aspekty języka angielskiego – czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie. Nasi doświadczeni nauczyciele z pasją pomagają dzieciom w osiągnięciu pełnego potencjału, a nasze małe grupy zapewniają każdemu dziecku wsparcie i wskazówki, których potrzebują, aby odnieść sukces.

Ponadto nasze kursy korzystają z najnowocześniejszej platformy, dzięki czemu nauka jest przyjemna i interaktywna. Twoje dziecko będzie miało dostęp do wielu zasobów i zajęć, które pozwolą mu ćwiczyć i wzmacniać swoje umiejętności w zabawny i wciągający sposób.

Nie przegap tej okazji, aby dać swojemu dziecku prezent językowy. Zapisz je już dziś na nasze kursy języka angielskiego i obserwuj, jak budują pewność siebie i biegle posługują się językiem angielskim. Liczba małych grup jest ograniczona, więc działaj już teraz i zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka!

„Zainwestuj w przyszłość swojego dziecka – zapisz je na nasze kursy języka angielskiego już dziś!”

W GRUPIE

angielski dla dziecka 1

W SZKOLE

KURS W GRUPIE


DWA SEMESTRY, 60 godzin

2290 zł

angielski dla dziecka 2

ONLINE

KURS W GRUPIE


DWA SEMESTRY, 60 godzin

2290 zł

INDYWIDUALNIE LUB W PARZE

angielski dla dziecka 3

ONLINE

LEKCJE INDYWIDUALNE


Spersonalizowany program nauczania i harmonogram lekcji dla słuchacza.
Długość lekcji: 30″, 45″, 60″, 90″.
Nauka z wykorzystaniem platformy smart.

od 65 zł

angielski dla dziecka 4

ONLINE

LEKCJE W PARZE


Spersonalizowany program nauczania i harmonogram lekcji dla słuchacza.
Długość lekcji: 30″, 45″, 60″, 90″.
Nauka z wykorzystaniem platformy smart.

od 49 zł

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

czytanki po angielsku

Aktywna nauka angielskiego dzięki autorskiemu modułowi krótkich opowiadań Smart Stories na poziomie A2 i B1 dla klas szóstych i siódmych

Pomóż swojemu dziecku w nauce języka angielskiego! Szkoła Smart Learning opracowała moduł, który aktywuje język i rozwija sprawność funkcyjną.

wsparcie w nauce angielskiego od klasy 4

Wsparcie ucznia klas 4 w nauce języka angielskiego – klucz do skutecznego opanowania materiału

Dlaczego przeskok między materiałem wczesnoszkolnym a materiałem od klasy 4 jest wyzwaniem dla uczniów? Jak organizacja pakietu mikronauki i wsparcie rodziców mogą pomóc uczniom w opanowaniu języka angielskiego?

regularność w nauce języka angielskiego

Sekrety skutecznego uczenia się języka angielskiego: jak wybrać najlepszy harmonogram zajęć

Częstotliwość i regularność zajęć to kluczowe elementy sukcesu w nauce języka angielskiego. Oto, jak dobierać harmonogram zajęć, aby efektywnie zdobywać

POZNAJ OPINIE

Rafał Trzaskovsky
Rafał Trzaskovsky
2020-11-09
poleca
Zdecydowanie polecam naukę w Smart Learning. Program nauki jest dostosowywany do celu jaki chcemy osiągnąć. Dodatkowo platforma do nauki, która zawiera szereg przydatnych narzędzi tj. fiszki, bazę testów, systematycznie zamieszczane artykuły, listeningi itd., w zupełności zastępuje papierowe zeszyty i książki więc wszystkie niezbędne informacje są zgromadzone w jednym miejscu bez potrzeby ich szukania. Również forma lekcji prowadzonych online, w dobie panującej obecnie pandemii, jest bardzo wygodna, a czasami przydaje się w sytuacji gdy zdarzy się nam utknąć w korku.
Nadi Konwerska
Nadi Konwerska
2020-10-20
poleca
Najbardziej cenię w Smart Learning indywidualne podejście do ucznia, perfekcyjne dopasowanie ścieżki nauczania do wspólnie określonego celu i poziomu umiejętności. Pan Piotr jest najlepszym nauczycielem, z jakim do tej pory miałam przyjemność pracować!👌
Aga Wieczorek
Aga Wieczorek
2020-10-19
poleca
Bardzo polecam. Uczęszczałam do placówki jak i na lekcje online. Ucząc się do egzaminu Cambridge FCE, jak i indywidualnie opracowany program przygotowujący do szkoły anglojęzycznej. Bardzo wysoki poziom nauczania, miła atmosfera przyjazna do nauki.
Michał Białowąs
Michał Białowąs
2020-10-19
poleca
Pełen profesionalizm, polecam!!!
Sebastian Karaś
Sebastian Karaś
2020-10-19
poleca
Pełen profesjonalizm i ciekawy sposób prowadzenia. Polecam szkołę każdemu. 👍
Magda Cyperling
Magda Cyperling
2020-10-18
poleca
Moja córka od 2 lat uczy się w systemie on-line zaproponowanym przez Smart Learning. Gorąco polecam, moduł opracowany przez nich naprawdę się sprawdza. Lekcje mogą mieć miejsce wszędzie gdzie mamy zasięg. Dla mnie 10/10
Zuzia Walewska
Zuzia Walewska
2020-10-18
poleca
Chodzę na zajęcia z języka angielskiego i bardzo polecam!!
Dominik Klu
Dominik Klu
2020-10-18
poleca
Polecam zajecia w tej szkole. Ciekawy pomysł na nauczanie języka angielskiego. Mam za soba już trzeci kurs i planuję wrócić. Z perspektywy czasu musze powiedzieć, że widzę duży postęp! Byłem nie przekonany do zdalnego nauczania, ale wystarczy raz spróbować 😉 Szkoła w której znajdą się rozwiązania dla "małych" i "dużych"
Bartek Bogdański
Bartek Bogdański
2020-10-18
poleca
Polecam. Nauczyciel jest świety, ma wiedzę i umie ją przekazać a poza tym to bardzo miły człowiek. Naprawde polecam.
Dominika Pietrasiuk
Dominika Pietrasiuk
2016-11-19
poleca
Polecam! Mobilizujące i innowacyjne podejście do nauczania! Pełen profesjonalizm 🙂

TESTUJ KURS PRZEZ 30 DNI BEZ ZOBOWIĄZAŃ

PRZENIEŚ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI JĘZYKOWE NA WYŻSZY POZIOM!Rozmawiaj płynnie, pewnie, poprawnie!
Pomożemy Ci to osiągnąć!

microlearning 9
Lektorzy

Lektor jest dla Ciebie, reaguje na Twoje potrzeby językowe, chętnie wspiera Cię w rozwoju. Pracujesz w przyjaznej atmosferze.

microlearning 10
Platforma

Uczysz się nowocześnie. Korzystasz z rozwiązań cyfrowych, które skutecznie wspierają Cię w nauce i porządkują kurs językowy.

microlearning 11
Elastycznie

Indywidualne podejście do każdego kursanta jest dla nas priorytetem. Dopasowujemy harmonogram i program zajęć do Twoich potrzeb.

microlearning 12
Profesjonalnie

Uczysz się języka pod okiem profesjonalistów, którzy dopasowują do Ciebie skuteczną metodę nauczania.

2
Masz pytanie? Zadzwoń!