kursy business english dla dorosłych

Angielski w pracy

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i rozwinąć karierę?

Poprawa angielskiego biznesowego może być cennym atutem na dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracy. Nasze kursy Business English są przeznaczone specjalnie dla dorosłych uczniów i są prowadzone przez doświadczonych instruktorów, którzy rozumieją wymagania współczesnego miejsca pracy.

Nasze kursy są dostępne w małych grupach, jeden na jednego lub w parach, co pozwala na spersonalizowane i skoncentrowane doświadczenie edukacyjne. Takie podejście gwarantuje, że otrzymasz zindywidualizowaną uwagę i wsparcie, które pomogą Ci zyskać większą pewność siebie w kontekstach związanych z pracą, takich jak negocjacje, prezentacje lub wydarzenia networkingowe.

Oferujemy zarówno zajęcia online, jak i osobiste, wykorzystując najnowocześniejsze technologie, aby zapewnić najlepszą możliwą naukę na wyciągnięcie ręki. Nasze kursy online pozwalają na elastyczne planowanie i możliwość uczenia się w zaciszu własnego domu, podczas gdy zajęcia osobiste zapewniają możliwość bezpośredniej interakcji i współpracy z innymi studentami.

Nasze kursy Business English obejmują szereg tematów, w tym słownictwo biznesowe, profesjonalną komunikację, świadomość międzykulturową i skuteczne pisanie e-maili. Dzięki miesięcznemu okresowi próbnemu możesz wypróbować nasze kursy bez ryzyka i przekonać się, jaki pozytywny wpływ mogą one mieć na Twoją karierę.

Zapisując się na nasze kursy Business English, zainwestujesz w swoją przyszłość i zdobędziesz umiejętności i pewność siebie potrzebne do odniesienia sukcesu w dzisiejszym globalnym środowisku biznesowym. Nie przegap tej okazji, aby przenieść swój rozwój zawodowy na wyższy poziom – zapisz się na nasze kursy Business English już dziś!

W SZKOLE

DWA SEMESTRY, 60 godzin

DWA SEMESTRY, 60 godzin

INDYWIDUALNIE LUB W PARZE

W SZKOLE LUB ONLINE

LEKCJE INDYWIDUALNE

Dostępna długość: 30″, 45″, 60″, 90″.
Odkryj skuteczny sposób nauki języka angielskiego dla dorosłych! Nasz kurs oferuje indywidualne lekcje, dostosowane do Twoich potrzeb i celów. Zdobądź pewność siebie w komunikacji, poszerz swoje umiejętności językowe i osiągnij swoje cele językowe. Wykup pakiet lekcji już dziś i rozpocznij swoją przygodę z angielskim na wyższym poziomie!

od 65 zł

W SZKOLE LUB ONLINE

LEKCJE W PARZE

Dostępna długość: 30″, 45″, 60″, 90″.
Odkryj wyjątkowy sposób nauki języka angielskiego dla dorosłych! Nasz kurs oferuje lekcje w parze, które zapewniają dynamiczną interakcję i efektywne doskonalenie umiejętności językowych. Zbuduj pewność siebie w komunikacji, rozwijaj umiejętność płynnego wypowiedzi, i osiągnij swoje cele językowe w towarzystwie innego uczestnika kursu. Wykup pakiet lekcji już dziś i ciesz się dynamiczną nauką języka angielskiego w inspirującej atmosferze!

od 49 zł

Rozmawiaj płynnie, pewnie, poprawnie!
Pomożemy Ci to osiągnąć!

microlearning 9
Lektorzy

Lektor jest dla Ciebie, reaguje na Twoje potrzeby językowe, chętnie wspiera Cię w rozwoju. Pracujesz w przyjaznej atmosferze.

microlearning 10
Platforma

Uczysz się nowocześnie. Korzystasz z rozwiązań cyfrowych, które skutecznie wspierają Cię w nauce i porządkują kurs językowy.

microlearning 11
Elastycznie

Indywidualne podejście do każdego kursanta jest dla nas priorytetem. Dopasowujemy harmonogram i program zajęć do Twoich potrzeb.

microlearning 12
Profesjonalnie

Uczysz się języka pod okiem profesjonalistów, którzy dopasowują do Ciebie skuteczną metodę nauczania.

POZNAJ OPINIE

Rafał Trzaskovsky
2020-11-09
poleca
Zdecydowanie polecam naukę w Smart Learning. Program nauki jest dostosowywany do celu jaki chcemy osiągnąć. Dodatkowo platforma do nauki, która zawiera szereg przydatnych narzędzi tj. fiszki, bazę testów, systematycznie zamieszczane artykuły, listeningi itd., w zupełności zastępuje papierowe zeszyty i książki więc wszystkie niezbędne informacje są zgromadzone w jednym miejscu bez potrzeby ich szukania. Również forma lekcji prowadzonych online, w dobie panującej obecnie pandemii, jest bardzo wygodna, a czasami przydaje się w sytuacji gdy zdarzy się nam utknąć w korku.
Nadi Konwerska
2020-10-20
poleca
Najbardziej cenię w Smart Learning indywidualne podejście do ucznia, perfekcyjne dopasowanie ścieżki nauczania do wspólnie określonego celu i poziomu umiejętności. Pan Piotr jest najlepszym nauczycielem, z jakim do tej pory miałam przyjemność pracować!👌
Aga Wieczorek
poleca
Bardzo polecam. Uczęszczałam do placówki jak i na lekcje online. Ucząc się do egzaminu Cambridge FCE, jak i indywidualnie opracowany program przygotowujący do szkoły anglojęzycznej. Bardzo wysoki poziom nauczania, miła atmosfera przyjazna do nauki.
Michał Białowąs
Pełen profesionalizm, polecam!!!
Sebastian Karaś
Pełen profesjonalizm i ciekawy sposób prowadzenia. Polecam szkołę każdemu. 👍
Magda Cyperling
poleca
Moja córka od 2 lat uczy się w systemie on-line zaproponowanym przez Smart Learning. Gorąco polecam, moduł opracowany przez nich naprawdę się sprawdza. Lekcje mogą mieć miejsce wszędzie gdzie mamy zasięg. Dla mnie 10/10
Zuzia Walewska
poleca
Chodzę na zajęcia z języka angielskiego i bardzo polecam!!
Dominik Klu
poleca
Polecam zajecia w tej szkole. Ciekawy pomysł na nauczanie języka angielskiego. Mam za soba już trzeci kurs i planuję wrócić. Z perspektywy czasu musze powiedzieć, że widzę duży postęp! Byłem nie przekonany do zdalnego nauczania, ale wystarczy raz spróbować 😉 Szkoła w której znajdą się rozwiązania dla "małych" i "dużych"
Bartek Bogdański
poleca
Polecam. Nauczyciel jest świety, ma wiedzę i umie ją przekazać a poza tym to bardzo miły człowiek. Naprawde polecam.
Dominika Pietrasiuk
2016-11-19
poleca
Polecam! Mobilizujące i innowacyjne podejście do nauczania! Pełen profesjonalizm 🙂

TESTUJ KURS PRZEZ 30 DNI BEZ ZOBOWIĄZAŃ

PRZENIEŚ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI JĘZYKOWE NA WYŻSZY POZIOM!

Masz pytanie? Zadzwoń!