przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty angielski

Mikronauka - nauka języka w małych partiach materiału online lub w szkole
ŚCIEŻKA EGZAMIN ÓSMOKLASISTY
Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego
℡ (22) 751 88 12
Slider

Po tym kursie Twoje dziecko poradzi sobie z egzaminem ósmoklasisty z języka angielskiego.

Kurs przeznaczony dla uczniów z klas ósmych. Na tym kursie porządkujemy nabytą wiedzę gramatyczną i ćwiczymy słownictwo. Zarezerwuj miejsce na tym kursie już dziś. Tu rozwijamy znajomość angielskiego uczniów, aby bez stresu zdali egzamin ósmoklasisty. Na zajęciach uczymy dokładnie tego, co jest wymagane na egzaminie ósmoklasisty i ćwiczymy arkusze egzaminacyjne. Kurs realizuje 60 godzin.

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty w grupie:

W SZKOLE

1 SEMESTR

ANGIELSKI 8 KLASA

W SZKOLE

2 SEMESTRY

ANGIELSKI 8 KLASA

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty indywidualnie lub w parze:

ONLINE

Lekcje indywidualne

Spersonalizowany program nauczania i harmonogram lekcji dla słuchacza

od 56 zł

30 min, 45 min, 60 min, 90 min

Nauka z wykorzystaniem platformy smart

ONLINE

Lekcje w parze

Spersonalizowany program nauczania i harmonogram lekcji dla uczniów

od 39 zł

30 min, 45 min, 60 min, 90 min

Nauka z wykorzystaniem platformy smart

Poznaj opinie

Rafał Trzaskovsky
2020-11-09
poleca
Zdecydowanie polecam naukę w Smart Learning. Program nauki jest dostosowywany do celu jaki chcemy osiągnąć. Dodatkowo platforma do nauki, która zawiera szereg przydatnych narzędzi tj. fiszki, bazę testów, systematycznie zamieszczane artykuły, listeningi itd., w zupełności zastępuje papierowe zeszyty i książki więc wszystkie niezbędne informacje są zgromadzone w jednym miejscu bez potrzeby ich szukania. Również forma lekcji prowadzonych online, w dobie panującej obecnie pandemii, jest bardzo wygodna, a czasami przydaje się w sytuacji gdy zdarzy się nam utknąć w korku.
Nadi Konwerska
2020-10-20
poleca
Najbardziej cenię w Smart Learning indywidualne podejście do ucznia, perfekcyjne dopasowanie ścieżki nauczania do wspólnie określonego celu i poziomu umiejętności. Pan Piotr jest najlepszym nauczycielem, z jakim do tej pory miałam przyjemność pracować!👌
Aga Wieczorek
poleca
Bardzo polecam. Uczęszczałam do placówki jak i na lekcje online. Ucząc się do egzaminu Cambridge FCE, jak i indywidualnie opracowany program przygotowujący do szkoły anglojęzycznej. Bardzo wysoki poziom nauczania, miła atmosfera przyjazna do nauki.
Michał Białowąs
Pełen profesionalizm, polecam!!!
Sebastian Karaś
Pełen profesjonalizm i ciekawy sposób prowadzenia. Polecam szkołę każdemu. 👍
Magda Cyperling
poleca
Moja córka od 2 lat uczy się w systemie on-line zaproponowanym przez Smart Learning. Gorąco polecam, moduł opracowany przez nich naprawdę się sprawdza. Lekcje mogą mieć miejsce wszędzie gdzie mamy zasięg. Dla mnie 10/10
Zuzia Walewska
poleca
Chodzę na zajęcia z języka angielskiego i bardzo polecam!!
Dominik Klu
poleca
Polecam zajecia w tej szkole. Ciekawy pomysł na nauczanie języka angielskiego. Mam za soba już trzeci kurs i planuję wrócić. Z perspektywy czasu musze powiedzieć, że widzę duży postęp! Byłem nie przekonany do zdalnego nauczania, ale wystarczy raz spróbować 😉 Szkoła w której znajdą się rozwiązania dla "małych" i "dużych"
Bartek Bogdański
poleca
Polecam. Nauczyciel jest świety, ma wiedzę i umie ją przekazać a poza tym to bardzo miły człowiek. Naprawde polecam.
Dominika Pietrasiuk
2016-11-19
poleca
Polecam! Mobilizujące i innowacyjne podejście do nauczania! Pełen profesjonalizm 🙂