przygotowanie do first

ANGIELSKI  KURS W ONLINE 1

Przygotowanie do egzaminu First (FCE)

„Osiągnij sukces na egzaminie First (FCE) dzięki naszemu kompleksowemu kursowi!”

„Poszukujesz skutecznej metody na przygotowanie się do egzaminu First (FCE)? Nasz kurs jest stworzony właśnie dla Ciebie! Z nami zdasz egzamin z języka angielskiego z powodzeniem.

Nasi wykwalifikowani nauczyciele pomogą Ci uporządkować wiedzę gramatyczną i ćwiczyć wszystkie niezbędne umiejętności, takie jak czytanie, słuchanie, mówienie i pisanie. Zarezerwuj miejsce na naszym kursie już dziś i zyskaj pewność, że będziesz gotowy na egzamin.

Pełny kurs trwa 60 godzin, co oznacza 30 spotkań po 90 minut. Jest to doskonała okazja do intensywnego przygotowania się do egzaminu First i uzyskania wysokiego wyniku. Nie czekaj – zapisz się na nasz kurs już dziś i daj sobie szansę na sukces!

KURS W GRUPIE

ANGIELSKI  KURS W w szkole 1

W SZKOLE

KURS W GRUPIE


DWA SEMESTRY, 60 godzin

2590 zł

Przygotowanie do FCE  KURS ONLINE 1

ONLINE

KURS W GRUPIE


DWA SEMESTRY, 60 godzin

2590 zł

INDYWIDUALNIE LUB W PARZE

FCE  KURS INDYWIDUALNY ONLINE 1

W SZKOLE LUB ONLINE

LEKCJE INDYWIDUALNE


Lektor nauczania i harmonogram lekcji dla słuchacza.
Długość lekcji: 30″, 45″, 60″, 90″.
Kurs, dedykowany wyłącznie Tobie! Skupiamy się na rozwijaniu tych umiejętności, których potrzebujesz. Nasz doświadczony lektor będzie Ci towarzyszył i pomagał skutecznie przygotować się do egzaminu First FCE.

od 65 zł

FCE angielski  KURS W parze 1

W SZKOLE LUB ONLINE

LEKCJE W PARZE


Spersonalizowany program nauczania i harmonogram lekcji dla słuchacza.
Długość lekcji: 30″, 45″, 60″, 90″.
Kurs przygotowujący do egzaminu First FCE w formie lekcji w parze! Dzięki lekcjom w parze doskonalisz swoje umiejętności językowe poprzez współpracę z innym uczestnikiem. Nasz dedykowany lektor zapewni Wam spersonalizowane wsparcie i pomoc w przygotowaniu do egzaminu First FCE.

od 49 zł

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Co warto wiedzieć o egzaminie FCE

Jak osiągnąć sukces na egzaminie FCE: Niezbędne informacje, których nie można pominąć!

Przewodnik po egzaminie FCE: Wszystko, co warto wiedzieć o teście B2 First

Techniki zdania egzaminu FCE

Jak przygotować się do egzaminu językowego FCE?

. Dowiesz się, jak zorganizować swoją naukę, jakie materiały i narzędzia warto wykorzystać oraz jak skutecznie ćwiczyć swoje umiejętności językowe.

EGZAMIN B2 z angielskiego

Alternatywa dla egzaminu FCE?

Artykuł przedstawia alternatywy dla popularnego Egzaminu B2 First Certificate Examination (FCE) na poziomie zaawansowanym.

POZNAJ OPINIE

Rafał Trzaskovsky
Rafał Trzaskovsky
2020-11-09
poleca
Zdecydowanie polecam naukę w Smart Learning. Program nauki jest dostosowywany do celu jaki chcemy osiągnąć. Dodatkowo platforma do nauki, która zawiera szereg przydatnych narzędzi tj. fiszki, bazę testów, systematycznie zamieszczane artykuły, listeningi itd., w zupełności zastępuje papierowe zeszyty i książki więc wszystkie niezbędne informacje są zgromadzone w jednym miejscu bez potrzeby ich szukania. Również forma lekcji prowadzonych online, w dobie panującej obecnie pandemii, jest bardzo wygodna, a czasami przydaje się w sytuacji gdy zdarzy się nam utknąć w korku.
Nadi Konwerska
Nadi Konwerska
2020-10-20
poleca
Najbardziej cenię w Smart Learning indywidualne podejście do ucznia, perfekcyjne dopasowanie ścieżki nauczania do wspólnie określonego celu i poziomu umiejętności. Pan Piotr jest najlepszym nauczycielem, z jakim do tej pory miałam przyjemność pracować!👌
Aga Wieczorek
Aga Wieczorek
2020-10-19
poleca
Bardzo polecam. Uczęszczałam do placówki jak i na lekcje online. Ucząc się do egzaminu Cambridge FCE, jak i indywidualnie opracowany program przygotowujący do szkoły anglojęzycznej. Bardzo wysoki poziom nauczania, miła atmosfera przyjazna do nauki.
Michał Białowąs
Michał Białowąs
2020-10-19
poleca
Pełen profesionalizm, polecam!!!
Sebastian Karaś
Sebastian Karaś
2020-10-19
poleca
Pełen profesjonalizm i ciekawy sposób prowadzenia. Polecam szkołę każdemu. 👍
Magda Cyperling
Magda Cyperling
2020-10-18
poleca
Moja córka od 2 lat uczy się w systemie on-line zaproponowanym przez Smart Learning. Gorąco polecam, moduł opracowany przez nich naprawdę się sprawdza. Lekcje mogą mieć miejsce wszędzie gdzie mamy zasięg. Dla mnie 10/10
Zuzia Walewska
Zuzia Walewska
2020-10-18
poleca
Chodzę na zajęcia z języka angielskiego i bardzo polecam!!
Dominik Klu
Dominik Klu
2020-10-18
poleca
Polecam zajecia w tej szkole. Ciekawy pomysł na nauczanie języka angielskiego. Mam za soba już trzeci kurs i planuję wrócić. Z perspektywy czasu musze powiedzieć, że widzę duży postęp! Byłem nie przekonany do zdalnego nauczania, ale wystarczy raz spróbować 😉 Szkoła w której znajdą się rozwiązania dla "małych" i "dużych"
Bartek Bogdański
Bartek Bogdański
2020-10-18
poleca
Polecam. Nauczyciel jest świety, ma wiedzę i umie ją przekazać a poza tym to bardzo miły człowiek. Naprawde polecam.
Dominika Pietrasiuk
Dominika Pietrasiuk
2016-11-19
poleca
Polecam! Mobilizujące i innowacyjne podejście do nauczania! Pełen profesjonalizm 🙂