metoda nauczania

ANGIELSKI  KURS W ONLINE 1

Nauka Języków w Szkole lub Online z Lektorem na Żywo!

W Smart Learning oferujemy nowoczesne i dopasowane do potrzeb kursanta kursy językowe, które umożliwiają naukę online z lektorem na żywo, w tradycyjnej szkole lub w naszym nowoczesnym smart roomie.

Dzięki naszemu podejściu do nauki, uczniowie mogą skutecznie pracować nad swoimi umiejętnościami produktywnymi podczas lekcji z lektorem, a także udoskonalić swoje sprawności receptywne przy pomocy naszej platformy.

Nauka z nami to wygoda, oszczędność czasu, szybki postęp i przezwyciężenie bariery mówienia, dlatego jeśli szukasz wygodnej i skutecznej metody nauki języka, zapraszamy do Smart Learning.”

szkoła językowa łomianki

ONLINE Z LEKTOREM LUB W SZKOLE

Nasza metoda uczenia opiera się na elastycznym dostosowaniu do poziomu zaawansowania każdego ucznia, co pozwala na skuteczne i szybkie opanowanie języka obcego.

Jeśli wolisz uczyć się w swoim własnym tempie i mieć dostęp do nauki 24/7, nasze zajęcia online są dla Ciebie idealne. Jeśli wolisz tradycyjne formy uczenia się i kontakt z nauczycielem, nasza szkoła językowa oferuje zajęcia z doświadczonymi lektorami, którzy są gotowi pomóc Ci w każdej chwili.

Nauka z nami to wygoda, oszczędność czasu, szybkie postępy oraz pokonanie bariery w mówieniu!

metoda nauczania 1

INDYWIDUALIZACJA POTRZEB

Uczenie online lub w szkole to kluczowy element rozwoju każdego ucznia, ale by było ono skuteczne, powinno być dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego ucznia. W dobie nowoczesnych technologii i dostępności do różnych form uczenia się, warto skorzystać z możliwości indywidualizacji procesu uczenia.

Uczenie online daje nieograniczone możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb ucznia. Dzięki temu, że każdy uczeń może pracować w swoim własnym tempie i na swoim poziomie trudności, jest w stanie osiągnąć lepsze rezultaty niż w tradycyjnej szkole. Ponadto, uczenie online pozwala na elastyczne dostosowanie do indywidualnych potrzeb ucznia, co jest szczególnie ważne w przypadku osób z niepełnosprawnościami lub innymi ograniczeniami.

metoda nauczania 2

NARZĘDZIA

Nasza platforma oferuje szereg narzędzi, takich jak: BOARD, lekcje audio i wideo, słowniki i translatory, teksty, ćwiczenia interaktywne i fiszki interaktywne, które pomogą Ci w tym. Nasza klasa umożliwia aktywację wiedzy teoretycznej, a nasze narzędzia pozwolą Ci ją doskonalić w swoim własnym tempie i w sposób, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Skontaktuj się z nami już dziś, a my pomożemy Ci osiągnąć swoje cele językowe!

Rafał Trzaskovsky
Rafał Trzaskovsky
2020-11-09
poleca
Zdecydowanie polecam naukę w Smart Learning. Program nauki jest dostosowywany do celu jaki chcemy osiągnąć. Dodatkowo platforma do nauki, która zawiera szereg przydatnych narzędzi tj. fiszki, bazę testów, systematycznie zamieszczane artykuły, listeningi itd., w zupełności zastępuje papierowe zeszyty i książki więc wszystkie niezbędne informacje są zgromadzone w jednym miejscu bez potrzeby ich szukania. Również forma lekcji prowadzonych online, w dobie panującej obecnie pandemii, jest bardzo wygodna, a czasami przydaje się w sytuacji gdy zdarzy się nam utknąć w korku.
Nadi Konwerska
Nadi Konwerska
2020-10-20
poleca
Najbardziej cenię w Smart Learning indywidualne podejście do ucznia, perfekcyjne dopasowanie ścieżki nauczania do wspólnie określonego celu i poziomu umiejętności. Pan Piotr jest najlepszym nauczycielem, z jakim do tej pory miałam przyjemność pracować!👌
Aga Wieczorek
Aga Wieczorek
2020-10-19
poleca
Bardzo polecam. Uczęszczałam do placówki jak i na lekcje online. Ucząc się do egzaminu Cambridge FCE, jak i indywidualnie opracowany program przygotowujący do szkoły anglojęzycznej. Bardzo wysoki poziom nauczania, miła atmosfera przyjazna do nauki.
Michał Białowąs
Michał Białowąs
2020-10-19
poleca
Pełen profesionalizm, polecam!!!
Sebastian Karaś
Sebastian Karaś
2020-10-19
poleca
Pełen profesjonalizm i ciekawy sposób prowadzenia. Polecam szkołę każdemu. 👍
Magda Cyperling
Magda Cyperling
2020-10-18
poleca
Moja córka od 2 lat uczy się w systemie on-line zaproponowanym przez Smart Learning. Gorąco polecam, moduł opracowany przez nich naprawdę się sprawdza. Lekcje mogą mieć miejsce wszędzie gdzie mamy zasięg. Dla mnie 10/10
Zuzia Walewska
Zuzia Walewska
2020-10-18
poleca
Chodzę na zajęcia z języka angielskiego i bardzo polecam!!
Dominik Klu
Dominik Klu
2020-10-18
poleca
Polecam zajecia w tej szkole. Ciekawy pomysł na nauczanie języka angielskiego. Mam za soba już trzeci kurs i planuję wrócić. Z perspektywy czasu musze powiedzieć, że widzę duży postęp! Byłem nie przekonany do zdalnego nauczania, ale wystarczy raz spróbować 😉 Szkoła w której znajdą się rozwiązania dla "małych" i "dużych"
Bartek Bogdański
Bartek Bogdański
2020-10-18
poleca
Polecam. Nauczyciel jest świety, ma wiedzę i umie ją przekazać a poza tym to bardzo miły człowiek. Naprawde polecam.
Dominika Pietrasiuk
Dominika Pietrasiuk
2016-11-19
poleca
Polecam! Mobilizujące i innowacyjne podejście do nauczania! Pełen profesjonalizm 🙂