zapisz się

zapisy na kursy

Zapisz się kurs językowy

Czy jesteś gotowy, aby przenieść swoje umiejętności językowe na wyższy poziom? W takim razie zapisz się na jeden z naszych kursów językowych już dziś! Dzięki szerokiej gamie dostępnych kursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych na pewno znajdziesz kurs idealny dla siebie.

Wierzymy, że nauka nowego języka powinna być pozytywnym doświadczeniem, dlatego oferujemy miesięczny okres próbny na wszystkie nasze kursy. Daje to możliwość przetestowania naszej usługi i sprawdzenia, czy jest ona odpowiednia dla Ciebie. Podczas okresu próbnego będziesz miał okazję poznać swojego nauczyciela, dowiedzieć się więcej o naszej platformie i doświadczyć, jak to jest uczyć się z nami.

Pod koniec okresu próbnego będziesz mógł zdecydować, czy chcesz kontynuować kurs. A najlepsza część? Nie ma długoterminowej umowy, więc możesz zrezygnować w dowolnym momencie, jeśli nie jesteś zadowolony z kursu.

Więc na co czekasz? Zapisz się już dziś na próbny kurs językowy i przekonaj się, dlaczego nasza szkoła językowa jest najlepszym wyborem dla każdego, kto chce poprawić swoje umiejętności językowe.

ANGIELSKI  KURS W ONLINE 1

ONLINE

30-dniowy okres próbny


Chcesz przetestować naszą metodę, platformę oraz lektora przed podjęciem decyzji o zakupie? Skorzystaj z naszego 30-dniowego okresu próbnego i przekonaj się, jak skutecznie możesz rozwijać swoje umiejętności językowe. Dzięki temu będziesz mógł w pełni poznać naszą ofertę i przekonać się, czy to właśnie to, czego potrzebujesz. Nie czekaj, skorzystaj z tej wyjątkowej możliwości już dziś!Nie wiesz, który kurs wybrać?

Zadzwoń! Wspólnie znajdziemy optymalne rozwiązanie.

2

Poznaj opinie

Rafał Trzaskovsky
Rafał Trzaskovsky
2020-11-09
poleca
Zdecydowanie polecam naukę w Smart Learning. Program nauki jest dostosowywany do celu jaki chcemy osiągnąć. Dodatkowo platforma do nauki, która zawiera szereg przydatnych narzędzi tj. fiszki, bazę testów, systematycznie zamieszczane artykuły, listeningi itd., w zupełności zastępuje papierowe zeszyty i książki więc wszystkie niezbędne informacje są zgromadzone w jednym miejscu bez potrzeby ich szukania. Również forma lekcji prowadzonych online, w dobie panującej obecnie pandemii, jest bardzo wygodna, a czasami przydaje się w sytuacji gdy zdarzy się nam utknąć w korku.
Nadi Konwerska
Nadi Konwerska
2020-10-20
poleca
Najbardziej cenię w Smart Learning indywidualne podejście do ucznia, perfekcyjne dopasowanie ścieżki nauczania do wspólnie określonego celu i poziomu umiejętności. Pan Piotr jest najlepszym nauczycielem, z jakim do tej pory miałam przyjemność pracować!👌
Aga Wieczorek
Aga Wieczorek
2020-10-19
poleca
Bardzo polecam. Uczęszczałam do placówki jak i na lekcje online. Ucząc się do egzaminu Cambridge FCE, jak i indywidualnie opracowany program przygotowujący do szkoły anglojęzycznej. Bardzo wysoki poziom nauczania, miła atmosfera przyjazna do nauki.
Michał Białowąs
Michał Białowąs
2020-10-19
poleca
Pełen profesionalizm, polecam!!!
Sebastian Karaś
Sebastian Karaś
2020-10-19
poleca
Pełen profesjonalizm i ciekawy sposób prowadzenia. Polecam szkołę każdemu. 👍
Magda Cyperling
Magda Cyperling
2020-10-18
poleca
Moja córka od 2 lat uczy się w systemie on-line zaproponowanym przez Smart Learning. Gorąco polecam, moduł opracowany przez nich naprawdę się sprawdza. Lekcje mogą mieć miejsce wszędzie gdzie mamy zasięg. Dla mnie 10/10
Zuzia Walewska
Zuzia Walewska
2020-10-18
poleca
Chodzę na zajęcia z języka angielskiego i bardzo polecam!!
Dominik Klu
Dominik Klu
2020-10-18
poleca
Polecam zajecia w tej szkole. Ciekawy pomysł na nauczanie języka angielskiego. Mam za soba już trzeci kurs i planuję wrócić. Z perspektywy czasu musze powiedzieć, że widzę duży postęp! Byłem nie przekonany do zdalnego nauczania, ale wystarczy raz spróbować 😉 Szkoła w której znajdą się rozwiązania dla "małych" i "dużych"
Bartek Bogdański
Bartek Bogdański
2020-10-18
poleca
Polecam. Nauczyciel jest świety, ma wiedzę i umie ją przekazać a poza tym to bardzo miły człowiek. Naprawde polecam.
Dominika Pietrasiuk
Dominika Pietrasiuk
2016-11-19
poleca
Polecam! Mobilizujące i innowacyjne podejście do nauczania! Pełen profesjonalizm 🙂