Aktywna nauka angielskiego dzięki autorskiemu modułowi krótkich opowiadań Smart Stories na poziomie A2 i B1 dla klas szóstych i siódmych

Lesson 1

Pomóż swojemu dziecku w nauce języka angielskiego! Szkoła Smart Learning opracowała moduł, który aktywuje język i rozwija sprawność funkcyjną. Opowiadania napisane przez specjalistów są ciekawe i dopasowane do poziomu ucznia. Dostępne online z dodatkowymi materiałami dydaktycznymi, moduł Smart Learning to idealne narzędzie dla Twojego dziecka, które pozwoli rozwijać umiejętności językowe w przyjemny i interesujący sposób.

Kursy języka angielskiego zawsze wymagają wiele pracy i zaangażowania ze strony uczniów. Jednym z najtrudniejszych aspektów nauki języka obcego jest poznanie języka w kontekście i zrozumienie, jak używać go w praktyce. Dlatego nasza szkoła językowa opracowała autorski moduł Smart Stories: Gibson, który pomaga uczniom posługującym się językiem na poziomach A2 i B1, w aktywowaniu języka oraz w rozwijaniu sprawności funkcyjnej języka.

Smart Stories Gibson to seria opowiadań napisanych przez naszych specjalistów w dziedzinie nauczania języków obcych. Opowiadania i dialogi zawierają żywy i autentyczny język, który pomaga uczniom w nauce angielskiego w kontekście realnego życia. Każde opowiadanie ma swoją fabułę i jest pisane z myślą o aktywacji językowej ucznia.

Moduł Smart Stories Gibson jest idealnym narzędziem dla uczniów, którzy chcą połączyć przyjemne z pożytecznym. Nasze opowiadania są ciekawe, intrygujące i przede wszystkim dostosowane do poziomu zaawansowania uczniów. Każde opowiadanie jest napisane z myślą o rozwijaniu sprawności funkcyjnej języka, a także o poszerzaniu słownictwa i umiejętności komunikacyjnych.

Jesteśmy dumni, że nasi uczniowie uwielbiają moduł Smart Stories Gibson i chętnie sięgają po teksty. Otrzymujemy wiele pozytywnych opinii od naszych uczniów, którzy twierdzą, że nasze opowiadania pomagają im w nauce angielskiego. Opowiadania są łatwe do zrozumienia i wciągające, dzięki czemu nauka staje się nie tylko efektywna, ale również przyjemna.

Wszystkie opowiadania są dostępne w formie online, co daje uczniom możliwość pracy z nimi w dowolnym czasie i miejscu. Uczniowie mogą również skorzystać z dodatkowych materiałów dydaktycznych, takich jak ćwiczenia i zadania, które umożliwiają im lepsze opanowanie materiału.

Podsumowując, moduł Smart Stories Gibson to świetne narzędzie dla uczniów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności językowe w przyjemny i interesujący sposób. Nasze autorskie opowiadania pomagają w aktywowaniu języka, poszerzaniu słownictwa i rozwijaniu sprawności funkcyjnej języka. Jesteśmy przekonani, że uczniowie pokochają Smart Stories i odniosą wspaniałe efekty w nauce angielskiego!