kursy języka angielskiego dla młodzieży

Angielski dla młodzieży

Kursy angielskiego dla młodzieży – zdobądź pewność siebie w mówieniu po angielsku!

Witaj w naszej szkole języka angielskiego! Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować Ci nasze kursy angielskiego dla młodzieży. Nasze zajęcia to doskonała kontynuacja wcześniejszych poziomów nauki, gdzie uczniowie używają języka angielskiego jako narzędzia komunikacji w różnych kontekstach.

Nasi doświadczeni nauczyciele pomogą Ci rozwijać swoje umiejętności językowe i zdobyć pewność siebie w mówieniu po angielsku. Nasz program nauczania obejmuje trzy poziomy zaawansowania, które są dostosowane do Twoich potrzeb i umiejętności.

Na naszych kursach nauczysz się mówić po angielsku w kontekstach ogólnych, co pozwoli Ci swobodnie porozumiewać się z ludźmi z różnych krajów i kultur. Dzięki szerokiemu zasobowi słownictwa, nauczysz się precyzyjnie wyrażać swoje myśli i prowadzić dialogi w różnych sytuacjach.

Kurs trwa 60 godzin, co oznacza 20 spotkań po 3 godziny. W tym czasie nauczysz się wielu cennych umiejętności, które pozwolą Ci swobodnie komunikować się po angielsku. Możesz wybrać między zajęciami w grupach lub lekcjami indywidualnymi z naszym lektorem.

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś! Przygotujemy Cię do swobodnej komunikacji po angielsku, a Ty zyskasz pewność siebie i lepsze umiejętności językowe. Dołącz do naszej społeczności uczniów, którzy zdobyli cenne umiejętności językowe i teraz swobodnie komunikują się w języku angielskim.

KURSY W GRUPIE

W SZKOLE

ANGIELSKI DLA MŁODZIEŻY

DWA SEMESTRY, 60 godzin

ANGIELSKI DLA MŁODZIEŻY

DWA SEMESTRY, 60 godzin

INDYWIDUALNIE LUB W PARZE

W SZKOLE LUB ONLINE

LEKCJE INDYWIDUALNE

Spersonalizowany program nauczania i harmonogram lekcji dla słuchacza.
Długość lekcji: 30″, 45″, 60″, 90″.
Nauka z wykorzystaniem platformy smart.

od 65 zł

W SZKOLE LUB ONLINE

LEKCJE W PARZE

Spersonalizowany program nauczania i harmonogram lekcji dla słuchacza.
Długość lekcji: 30″, 45″, 60″, 90″.
Nauka z wykorzystaniem platformy smart.

od 49 zł

POZNAJ OPINIE

Rafał Trzaskovsky
2020-11-09
poleca
Zdecydowanie polecam naukę w Smart Learning. Program nauki jest dostosowywany do celu jaki chcemy osiągnąć. Dodatkowo platforma do nauki, która zawiera szereg przydatnych narzędzi tj. fiszki, bazę testów, systematycznie zamieszczane artykuły, listeningi itd., w zupełności zastępuje papierowe zeszyty i książki więc wszystkie niezbędne informacje są zgromadzone w jednym miejscu bez potrzeby ich szukania. Również forma lekcji prowadzonych online, w dobie panującej obecnie pandemii, jest bardzo wygodna, a czasami przydaje się w sytuacji gdy zdarzy się nam utknąć w korku.
Nadi Konwerska
2020-10-20
poleca
Najbardziej cenię w Smart Learning indywidualne podejście do ucznia, perfekcyjne dopasowanie ścieżki nauczania do wspólnie określonego celu i poziomu umiejętności. Pan Piotr jest najlepszym nauczycielem, z jakim do tej pory miałam przyjemność pracować!👌
Aga Wieczorek
poleca
Bardzo polecam. Uczęszczałam do placówki jak i na lekcje online. Ucząc się do egzaminu Cambridge FCE, jak i indywidualnie opracowany program przygotowujący do szkoły anglojęzycznej. Bardzo wysoki poziom nauczania, miła atmosfera przyjazna do nauki.
Michał Białowąs
Pełen profesionalizm, polecam!!!
Sebastian Karaś
Pełen profesjonalizm i ciekawy sposób prowadzenia. Polecam szkołę każdemu. 👍
Magda Cyperling
poleca
Moja córka od 2 lat uczy się w systemie on-line zaproponowanym przez Smart Learning. Gorąco polecam, moduł opracowany przez nich naprawdę się sprawdza. Lekcje mogą mieć miejsce wszędzie gdzie mamy zasięg. Dla mnie 10/10
Zuzia Walewska
poleca
Chodzę na zajęcia z języka angielskiego i bardzo polecam!!
Dominik Klu
poleca
Polecam zajecia w tej szkole. Ciekawy pomysł na nauczanie języka angielskiego. Mam za soba już trzeci kurs i planuję wrócić. Z perspektywy czasu musze powiedzieć, że widzę duży postęp! Byłem nie przekonany do zdalnego nauczania, ale wystarczy raz spróbować 😉 Szkoła w której znajdą się rozwiązania dla "małych" i "dużych"
Bartek Bogdański
poleca
Polecam. Nauczyciel jest świety, ma wiedzę i umie ją przekazać a poza tym to bardzo miły człowiek. Naprawde polecam.
Dominika Pietrasiuk
2016-11-19
poleca
Polecam! Mobilizujące i innowacyjne podejście do nauczania! Pełen profesjonalizm 🙂

Skorzystaj z lekcji próbnej

Rozpocznij skuteczną naukę języka

Masz pytanie? Zadzwoń!

Rozmawiaj płynnie, pewnie, poprawnie!
Pomożemy Ci to osiągnąć!

microlearning 9
Lektorzy

Lektor jest dla Ciebie, reaguje na Twoje potrzeby językowe, chętnie wspiera Cię w rozwoju. Pracujesz w przyjaznej atmosferze.

microlearning 10
Platforma

Uczysz się nowocześnie. Korzystasz z rozwiązań cyfrowych, które skutecznie wspierają Cię w nauce i porządkują kurs językowy.

microlearning 11
Elastycznie

Indywidualne podejście do każdego kursanta jest dla nas priorytetem. Dopasowujemy harmonogram i program zajęć do Twoich potrzeb.

microlearning 12
Profesjonalnie

Uczysz się języka pod okiem profesjonalistów, którzy dopasowują do Ciebie skuteczną metodę nauczania.

Masz pytanie? Zadzwoń!