angielski komunikacja

angielski komunikacja 1

ANGIELSKI KOMUNIKACJA

Znając 2500 do 3000 słów w języku angielskim możesz zrozumieć około 90% potocznych rozmów, artykułów prasowych i języka używanego w miejscu pracy. Pozostałych 10% będziesz w stanie nauczyć się z kontekstu, w którym są używane lub będziesz mógł o nie zapytać. Jednakże bardzo istotne jest, aby nauczyć się odpowiedniego słownictwa, tak aby nie tracić czasu próbując zapamiętać ogromne grupy słów, które koniec końców są mało przydatne.

W Smart Learning możesz rozpocząć specjalny kurs aktywacyjny oparty na naszym modelu dwutorowym. W ciągu kilku miesięcy możesz opanować blisko 3000 słów. Kurs składa się z dwóch części: receptywnej i produkcyjnej.

Część receptywna

Część receptywna – otrzymujesz dostęp do naszej platformy tutorsmart, na której pracujesz nad sprawnościami biernymi (słownictwo, gramatyka). Uczysz się właściwym dla siebie tempem i intensywnością. Korzystasz z lekcji interaktywnych, lekcji wideo i fiszek elektronicznych. Możesz pracować na komputerze lub na telefonie.

Część produkcyjna

Część produkcyjna – spotykasz się z lektorem w klasie lub online np. raz w tygodniu i z pomocą naszego lektora aktywujesz poznane struktury gramatyczne i słownictwo z platformy.

Model dwutorowy

Dążymy do utrwalania modelu dwutorowego, który pozwala ćwiczyć sprawności bierne elektronicznie, a produkcyjne – w klasie. Dzięki tym rozwiązaniom zapewniamy skuteczną naukę w optymalnej cenie.  Więcej o metodzie dwutorowej:

SŁUCHACZ OTRZYMA RÓWNIEŻ

  • PO (program nauczania)
  • skan listy obecności z każdego miesiąca dla pracodawcy (w przypadku dofinansowania do kursu przez pracodawcę)
  • dostęp do funkcji interaktywnych BOARD

KURS PROWADZIMY

  • Smart Learning Łomianki ul. Warszawska 31
  • Smart Room Stare Babice ul. Rynek 11
  • kurs online

ANGIELSKI KOMUNIKACJA

angielski indywidualnie
angielski cena 69 zł lub 36 zł (2 osoby)
angielski rozpoczęcie dowolny termin
angielski słuchacze osoby dorosłe
angielski wielkość grupy jedna lub dwie osoby
angielski poziomy A1-B1
angielski długość lekcji minimum 1×60 min
angielski platforma 60 godzin receptywnie

KONTAKT

Zadzwoń lub napisz do nas i skorzystaj z pierwszej lekcji z lektorem na żywo za darmo!

Telefon: 22 751 88 12